שירותי שיווק דיגיטלי ופרסום באינטרנט

הנוכחות במרחב הדיגיטלי היא לא רק הכרחית אלא גם קריטית להצלחת כל עסק, ובדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה כנותני שירות שיווק דיגיטלי.

אנו מבינים את האתגר והצורך שלך להיות מוביל ולהגיע ליותר לקוחות. בתהליך השיווק הדיגיטלי, נבנה עבורך אסטרטגיה שתגרום ללקוחות לבחור בך.

הבחירה בנו כחברה לשיווק דיגיטלי, תעניק לך גישה לכלים טכנולוגיים מתקדמים ותובנות עסקיות שיוכלו לשנות את המשחק לטובתך. אנו פועלים בשקיפות מלאה, ומספקים דיווחים תקופתיים והתאמת האסטרטגיות לשינויים בשוק, כך תהיה צעד אחד לפני המתחרים.

כדי להביא יותר לקוחות משלמים בשיווק בדיגיטל, צריך אסטרטגיה וחשיפה ממוקדת לקהל היעד שלך, שיפור החוויה באתר האינטרנט או בדף הנחיתה, תכנון מדוייק של מסרים בעלי ערך רב וכדאיות לקהל היעד, וכמובן בדיקות ושיפור מתמיד בזמן אמת.

אז איך לשווק את העסק שלך?
שיווק דיגיטלי, ופרסום בגוגל, אלו מילים כלליות מידי... dot-element

שיווק דיגיטלי ופרסום בגוגל

פרסום בפייסבוק
הקמה וניהול פרופיל עסקי בפייסבוק ואינסטגרם, וחשיבה אסטרטגית בעיצוב ועריכת המסרים, וניהול אפקטיבי של הפרופיל העסקי. באמצעות טכניקות ותוכן ייעודי לקהל היעד, ניתן ליצור עניין וסקרנות שיעלו את ההתעניינות בעסק…
קידום ממומן
הקמה וניהול של קמפיינים ממומנים מותאמים אישית למוצרים או שירותים של העסק שלך. חשיפה לקהל יעד מדוייק שבאמת צריך אותך, יצירת מודעות תוכן ומדיה מעוררות סקרנות ועניין, המניעות לפעולה. ביצוע…
קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים אורגני או SEO מקצועי מסייע להעלאת דירוג אתר האינטרנט, באמצעות מחקר עומק של ביטויים ומילות מפתח, בניית אסטרטגיית תוכן, שיפור חוויית המשתמש, כתיבת תוכן איכותי, ובניית קישורים איכותיים,…
הדרכה למפרסמים עצמאיים
ליווי אישי לניהול קמפיינים דיגיטליים באופן עצמאי יעניק לך את הכלים לשיווק מדויק ואפקטיבי, ויתן לך את האוטונומיה לקדם ולהצליח בכל אספקט של הקמפיין הממומן שלך, תוך התמודדות עם האתגרים…
מה בדיוק אנחנו עושים?
תחומי ההתמחות בשיווק ופרסום דיגיטלי

קידום
אורגני

שירותי קידום אורגני המתמקדים בכל פרט ופרט על מנת להגיע לתוצאות מרשימות וצמיחה עקבית בדירוג האתר בגוגל.

קידום
ממומן

קידום ממומן הכולל הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל וברשתות חברתיות, ייעוץ אסטרטגי, וניהול תקציבים לתוצאות מירביות.

מעקב
ושיפור המרות

מעקב וניתוח הנתונים המתקבלים ממסעות הפרסום, ופעולות לשיפור וניהול הקמפיינים לתוצאות מיטביות.

בניית אתרים
ודפי נחיתה

בניית אתרים ודפי נחיתה בפלטפורמת וורדפרס. תכנון ועיצוב חוויית משתמש, אופטימיזציה ומהירות טעינה, הנגשה וקריאות לגוגל.

שיווק דיגיטלי ממוקד תוצאות 
תכנון – אסטרטגיה – חשיפה – המרות

כתוב לנו כדי שנוכל לעזור לך
אז מה הולך להיות בפגישה איתנו?
 • 01 מחקר והגעה לתובנות בפגישה ראשונית, נבחן יחד את הצרכים והאתגרים של העסק שלך. כדי להבין את הדרך הנכונה שבה נוכל להתאים עבורך פתרונות יעודיים לצמיחה והשגת המטרות. הפגישה ללא התחייבות מצידך, ותעזור לך להבין איך נוכל לעבוד יחד לטובת הצלחת העסק שלך.
 • 02 אסטרטגיה בפגישה הראשונית נגלה את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך ונתמקד בתכנון אסטרטגיה שיווקית מותאמת וממוקדת, שתיבנה בהמשך על בסיס מחקר יסודי על קהל היעד, המתחרים, וטרנדים בתחום.
 • 03 תהליך השיווק הדיגיטלי לאחר מה שנכתב לעיל, ניישם ביחד כל צעד באסטרטגיה השיווקית שנכין עבורך, החל מתכנון התוכן, מיטוב האתר, כתיבת התוכן, ניהול התקציב, ומעקב ושיפור בזמן אמת עד להגעה לתוצאות הרצויות.

פגישת ייעוץ ללא עלות

כתוב לנו ונשמח להקשיב ולעזור לך להגיע ליותר חשיפה ולקוחות.

  אני רוצה לקבל מבצעים עדכונים

  יש לך עדיין שאלות על שיווק בדיגיטל ומחפש\ת תשובה?

  ריכזתי עבורך שאלות נפוצות, לחץ\י כדי ללמוד ולהבין

  דילוג לתוכן