בניית אתר, במחשבה תחילה!
בניית אתרים ודפי נחיתה אפקטיביים dot-element

בניית אתר אינטרנט מעוצב ואפקטיבי היא השקעה בנכס דיגיטלי עבור העסק שלך. 

אנו כחברה לבניית אתרים פועלים מתוך ניסיון והבנת החשיבות של חוויית המשתמש שהיא לא פחות חשובה מבניית אתר אינטרנט מעוצב ויפה ככל שיהיה.

בניולוג'יק בניית אתרים, מבינים את הכאב והתסכול כשגולש נוטש מבלי לבצע פעולה באתר. ולכן אנו מקפידים על תהליך בניית אתר כאשר הצעד הראשון הוא להכיר את הצרכים והאתגרים של העסק, ולאחר מכן קובעים מטרות ויעדים, דואגים לפיתוח ממשק משתמש אפקטיבי, וכתיבת תכנים שמדברים בשפת קהל היעד, פועלים להתאים את מבנה האתר לגלישה מכל מכשיר, ודואגים למהירות טעינה של האתר, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו מאמינים שכל עסק צריך אתר אינטרנט ייעודי המותאם לקהל הלקוחות שלו, אתר בעל יכולת ניווט טבעי ופשוט, המעוצב נכון ופועל ככלי שיווקי ונכס דיגיטלי מניב שיוצר המרות ונאמנות מצד הלקוחות.

goals-icon
הגדרת מטרות
Content-architecture-icon
ארכיטקטורת תוכן
ux-icon
עיצוב UX
Web-Development-icon
בניית אתר
content-writing-icon
כתיבת תוכן
qa-icon
בדיקות והשקה

נכס דיגיטלי מניב, במחשבה תחילה

תכנון והגדרת יעדים

בתחילת כל תהליך בניית אתר הצעד הראשון וההכרחי הוא הגדרת המטרות והאסטרטגיה המתבקשת.

ובמילים פשוטות יותר – זה כמו לבנות בית, שהבנייה שלו אינה יכולה להתחיל לפני שנדע מהם הצרכים שלנו, ולכן נצטרך לתכנן מראש, כדי לדעת איך יראה הבית, ואם הוא עונה על הצרכים והמטרות שלנו.

בניית אתר עובדת באותו התהליך שמתחילה בהגדרת צרכי העסק, ומחדדת מה ולמה צריך. 

האם מטרת העסק היא למכור מוצרים, או להביא פניות מלקוחות, או להעלות מודעות ולהביא תנועה. האסטרטגיה לעומת ה- מה ולמה, דואגת לשאלת ה-איך להגיע למטרות העסק.

שלב התכנון הראשוני בתהליך בניית האתר או דף הנחיתה הוא קריטי וחשוב, מאחר והוא מציב את היסודות הראשוניים לכל השלבים הבאים בפרויקט. 

תכנון נכון יבטיח שכל  השלבים הבאים בפרוייקט, מקבלת ההחלטות וממשיך לעיצוב דף הבית ודפי האתר הפנימיים, בחירת התוכן ושרת אחסון לאתר, וכו'… יתבצעו על בסיס היעדים והאסטרטגיה שהוגדרו מראש. כך נמנע בזבוז זמן וכסף על פעילויות שאינן מקדמות את התהליך לעבר המטרה.

תוכן מסודר? לקוחות מרוצים!

תכנון מבנה תוכן

תכנון מבנה התוכן באתר הוא קריטי הן לחוויית המשתמש והתמצאותו באתר, והן לקידום ואינדוקס האתר על ידי גוגל. ללא תכנון מושכל, האתר יעלם בין עשרות אלפי דפים ויהיה גם חסר משמעות עבור המבקרים באתר שכבר הגיעו אליו במקרה.

שלב זה בתהליך בניית אתר אינטרנט נקרא ארכיטקטורת תוכן, והוא מתייחס לאופן בו אנו מארגנים ומציגים את התוכן לגולשים ולגוגל, ובסופו של דבר זה לא רק מה שנאמר, אלא גם איך נאמר ובאיזו צורה.

היתרון העצום של ארכיטקטורת תוכן נבונה היא ההשפעה על חוויית המבקרים באתר. כי כאשר מבקר מגיע לאתר ומוצא בקלות את המידע שהוא מחפש ומוצא אותו בעל ערך, הוא יישאר יותר זמן וישתף פעולה. והכי חשוב, הוא גם יחזור שוב, ואולי אף ימליץ.

דבר נוסף וחשוב לדעת כי ארכיטקטורת תוכן מושכלת משפרת את קידום ודירוג האתר על ידי גוגל, מכיוון שמתייחס ברצינות לאתרים שהתוכן בהם מאורגן היטב ומציעים תוכן רלוונטי עשיר ובעל ערך.

נשמע מסובך? אל דאגה, אנחנו בניולוג'יק נלמד ונבין ביחד את התמונה הגדולה לפני שנמקם את החלקים. נתחיל במחקר של קהל היעד, נתכנון את התוכן והמטרות העסקיות. ורק בסוף נמקם את החלקים לכדי תמונה גדולה יפה וברורה.

עיצוב שהופך את הגלישה לממכרת

עיצוב UX

עיצוב UX (חוויית משתמש) מעניק לאתר האינטרנט את היכולת למשוך לסקרן ולהקסים את המבקרים המגיעים אליו. הוא בעל עיצוב נוח וברור, אינטואיטיבי וקל לשימוש, ועם יכולת הנעה לפעולה וקידום מטרות העסק.

השלב הראשון של עיצוב חוויית המשתמש מתחיל מהבנה של קהל היעד, הצרכים שלו וההתנהגות שלו ברשת האינטרנט , ועל יד זה ליצור ממשק משתמש שיוצר אצל המבקרים תנועה רגשית המסייעת לבניית קשר עם העסק, ומספקת חוויית גלישה חלקה ונעימה, שתגרום להם לחזור אליו ולדבר עליו.

בניולוג'יק אנו מבינים כי עיצוב חוויית משתמש הוא לא רק עניין של יופי ואסתטיקה, אלא גם ובעיקר עניין של אסטרטגיה עסקית. מחקרים מראים שאתרי אינטרנט בעלי חוויית משתמש טובה יוצרים יותר הנעה לפעולה מצד המבקרים וגורמים להמרות, מכירות, לידים, או מנויים, תלוי במטרות שהוגדרו לאתר.

בניית אתר – מאחורי הקלעים הדיגיטליים

בניית אתר

שלב הפיתוח בתהליך בניית אתר הוא השלב שבו קורה הקסם, וכל התכנונים, העיצובים והתוכן מתממשים לכדי יצירה ותוצאה, והרעיון הופך למציאות דיגיטלית חיה ונושמת.

בניית אתר מורכבת משני חלקים עיקריים:
פרונט-אנד: הצד שבו המבקרים פוגשים החוויה.
בק-אנד: הוא הצד שמפעיל אותו מאחורי הקלעים ומאפשר לבעל האתר לנהל את התוכן.

היתרון של פיתוח אתר מקצועי נעוץ ביכולת לממש חוויות משתמש מותאמות אישית, וליצור אתר אינטרנט  בעל טעינה מהירה וחלקה, שמקלה על המבקרים להתמצא ולהגיע בקלות למידע שהם צריכים באופן קל ויעיל, וכך לפחית את שיעור הנטישה ולהגביר את ההמרות. 

יתרון נוסף לבניית אתר מקצועית הוא אבטחת המידע ומימוש חלקי האבטחה ההכרחיים לצורך הגנה על המידע הרגיש של העסק והלקוחות.

מילים שמניעות לפעולה כמו קסם

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט היא כמו לספר את הסיפור של העסק ולהפוך אותו לבעל סמכות בעיני הגולשים, ולהראות להם שהעסק מבין את הצרכים שלהם ויש לו את הפתרון המושלם בשבילם.

תוכן איכותי מותאם ומקורי שמעביר את המסרים בצורה ברורה, יגרום למבקרים להתחבר ולהעריך את העסק, ויעלה את ההמרות.

תוכן מותאם למנוע החיפוש גוגל (SEO) עשוי להבטיח לאתר דירוג גבוה ויעלה את הסיכויים לתנועה איכותית ורלוונטית, ויגביר היכולת ליצור קשר רגשי עם הקהל, דבר שיאפשר למבקרים להתחבר לעסק ברמה האישית, לקבל ערך מוסף, ולפעול לפי האסטרטגיה העסקית.

בדיקות מקיפות גלישה ללא תקלות

בדיקות והשקה

בדיקת מערכות הן השלב הסופי בתהליך, ותפקידה לזהות ולתקן בעיות לפני שהאתר יעלה לאוויר, ויבטיח פעילות תקינה של אתר האינטרנט, כדי למנוע חוויית משתמש מתסכלת ונטישה מהירה, ולשמור על חוויית גלישה נעימה ותקינה.

שלב זה כולל בדיקות ידניות ואוטומטיות הבוחנות את מערכות האתר מכל זווית אפשרית, מבחינה פונקציונלית, ניווט, תצוגה בדפדפנים ומכשירים שונים, נגישות, ועוד…

לאחר שהאתר עבר בהצלחה את כל הבדיקות ונעשו התיקונים הנדרשים, הוא מוכן לעליה לאוויר, ואז מגיע השלב הסופי והוא העלאתו לשרת אחסון, ופתיחתו לקהל הרחב מכל רחבי העולם.

בחירת שרת אחסון איכותי היא קריטית, כיוון שהיא משפיעה על אבטחת האתר ומהירותו, אמינותו בעיני הגולשים וגוגל.

בניית אתרים ודפי נחיתה
צעדים אסטרטגיים לבניית אתר אפקטיבי

1. הגדרת מטרות ויעדים

לפני התחלת בניית אתר חשוב להבין בדיוק את מטרות האתר, ולתכנן את האתר בצורה שתסייע להגיע למטרה, ולהגדיר יעדים ברורים שיאפשרו את מדידת ביצועי האתר לאורך זמן, כמו שיעור הנטישה, שיעורי המרה , כמות הלידים וכו'...

2. תכנון ועיצוב ממשק משתמש חווייתי

עיצוב חוויית המשתמש (UX) הוא מרכיב קריטי המשפיע על האופן שבו המבקרים חווים את האתר. תכנון עיצוב איכותי מתחיל מתוך הבנה של קהל היעד והתאמה של התכנים והפונקציונליות לצרכים ולהתנהגויות שלהם, כדי לגרום ולעודד אותם להישאר יותר זמן ולבצע פעולות.

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

אופטימיזציה למנועי החיפוש היא תהליך חשוב מאין כמוהו, ומטרתו להבטיח שהאתר יהיה נגיש ונראה למנוע החיפוש גוגל. זה כולל מחקר מילים, שיפור התוכן, הקפדה על מבנה אתר נכון, ודורש עדכונים שוטפים ומעקב אחר הביצועים, על מנת להישאר רלוונטי ומוביל בתוצאות החיפוש.

4. כתיבת תכנים אטרקטיביים

תוכן הוא הלב והנשמה של כל אתר. תכנים אטרקטיביים ובעלי ערך יכולים להבדיל את האתר שלך מהמתחרים ולהניע מבקרים לביצוע פעולות רצויות. כתיבה מדויקת עם ערך מוסף תפעל על רגשות המבקרים ותגרום להם להישאר יותר זמן באתר.

5. מדידת ביצועים

שימוש ב- Google Analytics מאפשר למדוד את ביצועי האתר ולבצע שיפורים בהתאם. ניתוח נתונים יכול לחשוף תובנות על התנהגות המבקרים, דפים נצפים, מקורות תנועה, ועוד... הבנה זו חשובה לצורך שיפור של אסטרטגיות האתר כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

6. אבטחת האתר

אבטחת המידע באתר והגנה הנתונים הם קריטיים לכל עסק דיגיטלי, ומעניקה הגנה מפני תקיפות סייבר. חשוב לעדכן את המערכות והתוספים ולהשתמש בכלי אבטחת אתר לשמירה על אמון הלקוחות והבטחת חוויית משתמש בטוחה ואמינה.

כתוב לנו כדי שנוכל לעזור לך
אז מה הולך להיות בפגישה איתנו?
 • 01 מחקר והגעה לתובנות בפגישה ראשונית, נבחן יחד את הצרכים והאתגרים של העסק שלך. כדי להבין את הדרך הנכונה שבה נוכל להתאים עבורך פתרונות יעודיים לצמיחה והשגת המטרות. הפגישה ללא התחייבות מצידך, ותעזור לך להבין איך נוכל לעבוד יחד לטובת הצלחת העסק שלך.
 • 02 אסטרטגיה בפגישה הראשונית נגלה את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך ונתמקד בתכנון אסטרטגיה שיווקית מותאמת וממוקדת, שתיבנה בהמשך על בסיס מחקר יסודי על קהל היעד, המתחרים, וטרנדים בתחום.
 • 03 תהליך השיווק הדיגיטלי לאחר מה שנכתב לעיל, ניישם ביחד כל צעד באסטרטגיה השיווקית שנכין עבורך, החל מתכנון התוכן, מיטוב האתר, כתיבת התוכן, ניהול התקציב, ומעקב ושיפור בזמן אמת עד להגעה לתוצאות הרצויות.

פגישת ייעוץ ללא עלות

כתוב לנו ונשמח להקשיב ולעזור לך להגיע ליותר חשיפה ולקוחות.

  אני רוצה לקבל מבצעים עדכונים
  Our Works
  An agency is a business
  that provides specific Portfolio.
  There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, have suffered in form, by injected humour.

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support

  יש לך עדיין שאלות על שיווק בדיגיטל ומחפש\ת תשובה?

  ריכזתי עבורך שאלות נפוצות, לחץ\י כדי ללמוד ולהבין