פרסום בפייסבוק ואינסטגרם
לייקים ותגובות זה בקטנה dot-element

הפרסום בפייסבוק ואינסטגרם מאפשר לעסקים, כלים ודרכים נוספות לחשיפה ומעורבות עם קהל יעד ממוקד. 

בין אם מטרת העסק היא העלאת המודעות, או הגדלת המכירות, הפרסום בפייסבוק מאפשר להתאים את מסע הפרסום לצרכי העסק עם קמפיינים ממוקדים לקהל היעד.

אנו מאמינים שהשלב הראשון בתהליך הפרסום בפייסבוק ואינסטגרם חייב להתחיל במחקר למידה והבנת המטרות העסקיות. וכדי שמסע הפרסום יצליח במטרותיו,  חשוב לבצע מעקב ומדידה, ליצור חוויית משתמש המכוונת את הקהל ומעודדת אותו לפעולה. 

ועם מודעות המכילות תמונות ומסרים מדויקים גדל הסיכוי לחשיפה ומעורבות גבוהה עם קהל היעד.

facebook-page-icon
דף עסקי
Audience-icon
קהל יעד
copywriting-icon
קופירייטינג
campaigns-icon
קמפיינים
Optimization-icon
אופטימיזציה

הפרופיל שעושה חשק לעקוב

הקמת דף עסקי

הקמת דף\פרופיל לעסק ברשתות החברתיות הוא קריטי עבור כל עסק. הקמת דף עסקי מעוצב וממותג לעסק, מעבר לתפקידו בהצגת העסק המוצרים והשירותים, הוא חייב גם לספר את סיפור העסק ולבנות סמכות ואמון עם הלקוחות.

בניית דף עסקי מקצועי היא ההזדמנות שלך להבליט את ייחודיות העסק שלך ולתת ערך מוסף לתודעת הקהל. דף עסקי בעל תוכן עשיר ועקבי שנותן ערך, יגרום למבקרים לרצות ולעקוב אחרי העסק, להתעניין ולשאול שאלות, ליצור קשר, ולספר לאחרים, ועוד… 

זהו חלק קריטי שמעצים את חוויית הלקוח והאמון, ומגביר את המעורבות.

בסופו של דבר, מטרת הדף העסקי היא לפתח נכס דיגיטלי שישרת את העסק לאורך זמן. ועם מומחיות וניסיון, הדף העסקי יכול להיות הרבה יותר מסתם עוד דף ברשתות החברתיות.

להגיע בדיוק ללקוחות שמחפשים אותך

פילוח קהל יעד

פילוח קהל היעד הוא מפתח למסע פרסום דיגיטלי מוצלח בפייסבוק ובאינסטגרם.

דיוק המסרים של העסק לצרכי קהל היעד, תבטיח שמודעות הקמפיין ייחשפו לקהל הנכון.

על ידי מחקר וניתוח מידע אישי ודמוגרפי, תחומי עניין והתנהגות קנייה, ביצועי הקמפיין יהיו אפקטיביים יותר, ויעלו את ההמרות ואת החזר ההשקעה.

פילוח מדויק של קהלי היעד מאפשר לדבר בשפת הקהל המוכרת לו, ועל ידי כך לגעת בנקודות הכאב ובצרכים האישיים והעסקיים שלו, דבר שעשוי להגביר את האמון ולהניע לפעולה.

תוכן עם ערך מוסף הוא המלך

קופי ותוכן חכם

קופירייטינג מתחיל בהבנה עמוקה של העסק, והקהל שאליו הוא פונה. מידע זה ישמש כבסיס שעליו תתוכנן האסטרטגיה לכתיבת תוכן חכם, שהם לב הפרסום הדיגיטלי בפייסבוק ובאינסטגרם.

תוכן שנכתב באופן מותאם לשפה ולצרכי הלקוח, יכול לעורר רגש, לתת ערך מוסף ולהניע לפעולה, והרצון להקליק, להשאיר תגובה, לשתף, או ליצור קשר הופכת להיות טבעית ובלתי נמנעת.

כתיבת תוכן חכם אינה רק מדברת אל הקהל, אלא גם משוחחת איתו באופן דינאמי, רלוונטי המותאם באופן אישי לצרכים העסקיים והאישיים שלו, ויניע את הלקוח לרצות לקבל את שירותי העסק, ויוביל לחיזוק הקשר עם הלקוח והעלאת החשיפה וההמרות.

כל קמפיין מספר את הסיפור שלו

ניהול קמפיינים

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובאינסטגרם היא דרך להשגת תוצאות משמעותיות בחשיפת העסק ללקוחות. קמפיינים מוצלחים מתחילים בלמידה והבנה של קהל היעד, כדי להגיע ליצירת קשר רגשי, ולחבר בין העסק ללקוח, על ידי שילוב של תוכן ויזואלי וטקסטואלי מושך המניע לפעולה.

שלבים מרכזיים בניהול קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם:

תכנון אסטרטגי: הבנה ולמידה של העסק והיעדים העסקיים שלו, קהל היעד והמתחרים.

יצירת תוכן ועיצוב: יצירת תוכן ויזואלי וכתיבת תוכן חכם מעורר עניין ומניע לפעולה.

טרגטינג ואופטימיזציה: שימוש בכלים מתקדמים לפילוח קהל יעד, ואופטימיזציה בזמן אמת.

מעקב וניתוח: מעקב וניתוח ביצועי הקמפיין והתאמת האסטרטגיות לשיפור הביצועים.

בשורה התחתונה, שירות ניהול הקמפיינים שלנו פועל כדי שהעסק שלך יפורסם לקהל היעד הנכון, בזמן הנכון ובאופן הכי משכנע שניתן, ומאפשר לך כבעל עסק להמשיך לנהל את העסק בראש שקט.

מיטוב מעקב ושיפור התוכן

אופטימיזציה לתוכן

אופטימיזציית תוכן היא תהליך חיוני בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלי שמטרתה להגדיל את ההשפעה ונראות העסק ברשתות החברתיות. שיפור והתאמת התוכן משלבת אסטרטגיות וטכניקות שיווקיות ייחודיות המותאמות לצרכי הקהל, כדי להבטיח שהתוכן והמסרים מקבלים את תשומת הלב המרבית.

זהו תהליך שיפור מתמיד של התוכן והמסרים, על ידי בדיקות ומעקב אחר מעורבות הגולשים, וניתוח הנתונים המתקבלים בזמן אמת, כדי להבטיח שהתוכן פונה בצורה הטובה ביותר אל קהל היעד ומניע אותו לפעולה, וכך לשפר את אחוזי ההמרה והגדלת החזר ההשקעה בפרסום.

על ידי אופטימיזציה לתוכן, הפרסום הדיגיטלי מפיק את המקסימום ומשמר את הרלוונטיות ואיכות הקמפיין ברמה הגבוהה ביותר.

פרסום דיגיטלי בפייסבוק ובאינסטגרם
צעדים אסטרטגיים לשיווק דיגיטלי אפקטיבי

1. הגדרת מטרות

לפני התחלת הפרסום חשוב להגדיר את מטרות הקמפיין. הגדרת המטרות מסייעת לנקוט בטקטיקות הנכונות ולמדוד את הצלחת הקמפיין בצורה יעילה. קביעת מטרות תהיה המפתח לשיווק דיגיטלי אסטרטגי וממוקד.

2. הבנת הקהל היעד

הצלחה מסע הפרסום הדיגיטלי מתחילה בלמידה והבנה של קהל היעד, ושימוש בכלים לקבלת תובנות וביצוע הגדרות דמוגרפיות, אינטרסים, התנהגויות והעדפות, מיקומי מודעה, וכו'... ידע זה מאפשר למקד תוכן ומסרים המדברים ישירות אל הקהל.

3. כתיבת התוכן והמסרים

כתיבת התוכן והמסרים המוצגים במודעות הקמפיין יכללו תוכן ויזואלי וטקסט ברור שמדבר עם בשפת קהל היעד, ומספרים את הסיפור באופן שמעורר רגש ורצון למעורבות, להשגת תוצאות אפקטיביות, תוך התאמת התוכן לפלטפורמה הרלוונטית.

4. אופטימיזציה וטרגטינג

פילוח קהל היעד מאפשר למקד את הפרסומות לקבוצות ספציפיות בתוך הקהל הרחב. תוך שימוש בכלים לפילוח גיאוגרפי ודמוגרפי, אינטרסים והתנהגות, ליצירת מיקוד מדויק. אופטימיזציה לקהל היעד כוללת גם התאמה של הקמפיינים לפי ביצועים בזמן אמת.

5. הגדרת תקציב

הגדרת התקציב (יומי או כולל) היא שלב קריטי בתהליך השיווק הדיגיטלי. פייסבוק מאפשרת להגדיר תקציב מיטבי שיבטיח חשיפה טובה מבלי לחרוג מתקציב הפרסום המתוכנן, ומאפשרת להתחיל עם תקציב נמוך ולהגדיל אותו בהדרגה בהתאם לביצועי הקמפיין.

6. מעקב ניתוח והתאמה

מעקב וניתוח ביצועי הקמפיין וביצוע התאמות נדרשות, על ידי שימוש בכלים חיצוניים או מובני מערכת פייסבוק, למדידת ההצלחה של הקמפיין אל מול המטרות שהוגדרו בתחילתו. ניתוח הביצועים מאפשר להבין מה עובד ומה פחות ומה בכלל לא, ולבצע התאמות לשיפור.

כתוב לנו כדי שנוכל לעזור לך
אז מה הולך להיות בפגישה איתנו?
 • 01 מחקר והגעה לתובנות בפגישה ראשונית, נבחן יחד את הצרכים והאתגרים של העסק שלך. כדי להבין את הדרך הנכונה שבה נוכל להתאים עבורך פתרונות יעודיים לצמיחה והשגת המטרות. הפגישה ללא התחייבות מצידך, ותעזור לך להבין איך נוכל לעבוד יחד לטובת הצלחת העסק שלך.
 • 02 אסטרטגיה בפגישה הראשונית נגלה את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך ונתמקד בתכנון אסטרטגיה שיווקית מותאמת וממוקדת, שתיבנה בהמשך על בסיס מחקר יסודי על קהל היעד, המתחרים, וטרנדים בתחום.
 • 03 תהליך השיווק הדיגיטלי לאחר מה שנכתב לעיל, ניישם ביחד כל צעד באסטרטגיה השיווקית שנכין עבורך, החל מתכנון התוכן, מיטוב האתר, כתיבת התוכן, ניהול התקציב, ומעקב ושיפור בזמן אמת עד להגעה לתוצאות הרצויות.

פגישת ייעוץ ללא עלות

כתוב לנו ונשמח להקשיב ולעזור לך להגיע ליותר חשיפה ולקוחות.

  אני רוצה לקבל מבצעים עדכונים

  יש לך עדיין שאלות על שיווק בדיגיטל ומחפש\ת תשובה?

  ריכזתי עבורך שאלות נפוצות, לחץ\י כדי ללמוד ולהבין

  Our Works
  An agency is a business
  that provides specific Portfolio.
  There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, have suffered in form, by injected humour.

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support

  20%
  Off

  BASIC PLAN

  $50/m

  • Full Access
  • Unlimited Bandwidth
  • 50 gb Space
  • 1 Month Support